کارشناسی خودرو، ارزیابی خودرو، قیمت‌گذاری خودرو در محل توسط کارشناس رسمی خودرو


در کارشناسی خودرو چه مواردی بررسی می شود؟

کارشناسان رسمی ماشین یا خودرو در زمان کارشناسی خودرو یا ارزیابی خودرو بیش از ۲۰۰ نقطه خودرو را در حضور خریدار و فروشنده بررسی می کنند، کارشناسی خودرو یا ماشین توسط کارشناسان رسمی ایران کارشناس شامل بررسی دقیق و تخصصی بخش های فنی، موتور، گیربکس، بدنه، جلوبندی، زیربندی، آپشن های خودرو، لاستیک ها، فرمان، ترمز، سیستم تعلیق، سیستم های برقی و اصالت خودرو می باشد.

10 مرحله ضروری و لازم در انجام کارشناسی خودروچیست؟

 1. کارواش اتوماتیک
 2. تست سلامت موتور
 3. تست تعلیق
 4. تست تکنیکال
 5. تست عیب یابی
 6. تست رنگ و بدنه
 7. تست آج لاستیک
 8. تست چراغ و نور
 9. تست آپشن‌ها
 10. گزارش کارشناسی

1-کارواش اتوماتیک
بهره‌گیری از کارواش اتوماتیک و استفاده از برس‌های میکروفایبر استاندارد جهت شست و شو و خشک کردن کامل سطح بدنه خودرو جهت کارشناسی دقیق رنگ و بدنه خودرو.

2-تست سلامت موتور
سلامت موتور خودرو در کارشناسی خودرو از مهم ترین نکات سلامت فنی خودرو است. در این مرحله، آنالیز خروجی‌های اگزوز بررسی می شود که نشان دهنده وضعیت کارکرد موتور می‌باشد.

3-تست تعلیق
در این تست پارامترهایی مانند زوایای فرمان، ترمزهای عقب و جلو، وضعیت ترمز دستی و دیسک های عقب و جلوی خودرو به طور کامل و دقیق توسط کارشناس خودرو مورد بررسی قرار می گیرد.

4-تست تکنیکال
امکان بازدید خوردو از کف روی جک، کارشناسان خبره را جهت کارشناسی خودرو قادر می سازد اظهار نظری دقیق و همه جانبه در رابطه با سلامت فنی خودرو ارائه دهند.

5-تست عیب یابی
بررسی دقیق واحد کنترل الکترونیکی خودرو با دستگاه‌‌های دیاگ تخصصی توسط افراد مجرب، در مورد وضعیت سلامت و کارکرد خودرو این امکان را به کارشناس خودرو می دهد.

6-تست رنگ و بدنه
معاینه رنگ و بدنه خودرو در مجموعه ایران کارشناس بر اساس تخصص کارشناس معاینه کننده، با بهره وری از دستگاه های پیشرفته روز امکان بررسی دقیق در کارشناسی خودرو را امکان پذیر می کند.

7-تست آج لاستیک
وضعیت سلامت رینگ و لاستیک‌ها، شامل بررسی آج لاستیک، پله شدگی و ضخامت لاستیک در نقاط مختلف به دلیل حساسیت بالای آن از نظر ایمنی توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک انجام می شود.

8-تست چراغ و نور
عملکرد تمام چراغ های خودرو و همچنین اطمینان از تنظیم بودن زاویه تابش چراغ ها در این مرحله توسط کارشناس خودرو انجام می شود.

9-تست آپشن‌ها
بررسی آپشن‌های خودرو براساس لیست آپشن‌های متعلق به شماره،VIN علاوه بر بررسی عملکرد صحیح تمام آپشن‌ها، به شما اطمینان می‌دهد که تمام آپشن‌های خوردو به صورت اصلی و در کارخانه بر روی خودرو نصب شده است.

10-گزارش کارشناسی
تمام صفحات گزارش کارشناسی خودرو دارای مهر و امضای کارشناس رسمی دادگستری می باشد.

چه زمانی به خدمات کارشناسی خودرو یا ارزیابی و قیمت گذاری خودرو نیاز داریم؟

بهتر است قبل از خرید هرگونه خودرو کارکرده یا خرید خودرو صفر کیلومتر از خدمات کارشناسی خودرو استفاده نمایید. بسیاری از خودروهای کارکرده دارای نقص یا عیوب زیادی می باشند و در صورتی که بدون انجام کارشناسی به خرید خودرو بپردازید ممکن است دچار ضررهای هنگفت شوید، همچنین هنگام خرید خودرو صفر کیلومتر برای اطمینان بیشتر از خدمات کارشناسی خودرو توسط کارشناس رسمی دادگستری بهره مند شوید.

هزینه کارشناسی خودرو چگونه محاسبه می شود؟

با توجه به این نکته که خودروهای داخلی و خارجی تفاوت بسیار زیادی از لحاظ موتور، گیربکس، آپشن ها و تجهیزات وغیره دارند هزینه کارشناسی خودرو بر اساس قیمت خودرو متفاوت است، برای اطلاع دقیق از هزینه کارشناسی خودرو لطفا در سایت ایران کارشناس irankarshenas.com پایین صفحه اول، قسمت محاسبه آنلاین حق الزحمه کارشناسی، قیمت خودرو را به تومان وارد کنید تا هرینه کارشناسی خودرو بر اساس تعرفه کانون کارشناسان دادگستری محاسبه شود.

خدمات کارشناسی و قیمت گذاری خودرو توسط کارشناس رسمی خودرو:

در ایران کارشناس میتوانید خدمات سطح بالائی از تجربه بیش از 12 سال را انتظار داشته باشید، مجموعه تخصصی ایران کارشناس این افتخار را دارد که با تجربه چندین ساله در کارشناسی خودرو و تشخیص رنگ در خدمت متقاضیان محترم و گرامی باشد. ایران کارشناس با تجربه بالا در کارشناسی انواع مدل های خودرو توسط کارشناسان رسمی دادگستری در زمینه خودرو در بین خدمات کارشناسی خودرو پیشرو این حرفه است. ما شما را با بهترین خدمات، تحت پوشش خود قرار می دهیم، کارشناسان ما با استفاده از تخصص و دانش و تجربه ای که بر روی فناوری پیشرفته خودرو دارند، با بررسی فنی و دقیق و با ارائه گزارش معتبررسمی شما را در این زمینه یاری خواهند کرد. در واقع یک تیم کارشناس متخصص و حرفه ای در ایران کارشناس حضور دارند که برای کارشناسی انواع مدل خودروهای داخلی و خارجی مهارت و تخصص کافی دارند. این به نفع یک متقاضی خدمات کارشناسی خودرو است که مطمئن شود خدمات کارشناسی خودرو روی یک وسیله نقلیه به درستی انجام میشود. به خصوص زمانی که متقاضی خدمات کارشناسی خودرو در حال پرداخت صورت حساب کارشناس خودرو می باشد.

عناوین خدمات کارشناسی خودرو در مجموعه ایران کارشناس توسط کارشناس رسمی دادگستری:

 • صفر تا صد خدمات کارشناسی موتور خودرو
 • صفر تا صد خدمات کارشناسی رنگ بدنه
 • خدمات و کارشناسی برق خودرو
 • خدمات و کارشناسی آپشن های خودرو
 • خدمات کارشناسی فنی خودرو و تست رانندگی و فرمان پذیری خودرو
 • خدمات کارشناسی جلوبندی و پلوس های خودرو

مزایای استفاده از کارشناس رسمی در کارشناسی خودرو:

بررسی 0 تا 100 خودرو در محل: بررسی دقیق و تخصصی خودرو با پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه های دیجیتال توسط کارشناس حرفه ای و معتبر در محل در کمترین زمان بعد از درخواست شما.

کارکرد و تست رانندگی: استفاده از دستگاه دیاگ برای بررسی کارکرد واقعی و تست سلامت آپشن های خودرو، همچنین رانندگی و تست فنی خودرو برای بررسی تمامی قسمت های فنی ماشین توسط کارشناس خبره خودرو.

قیمت خودرو: قیمت گذاری دقیق خودرو و ارزش گذاری بر روی خودرو در محل توسط کارشناس رسمی خودرو بعد از بررسی و تست صفر تا صد ماشین صورت می گیرد در واقع کارشناس رسمی خودرو با بررسی تمام جوانب، سلامت خودرو، کارکرد خودرو، قیمت روز بازار، قیمت گذاری خودرو را انجام می دهد.

گزارش کارشناسی: ارائه گزارش رسمی و مکتوب با مهر کارشناس رسمی دادگستری به مشتریان عزیز در محل صورت می گیرد.

مراحل درخواست کارشناس برای کارشناسی خودرو:

بعد از هماهنگی خریدار و فروشنده و بررسی و بازدید از خودرو، با مجموعه ایران کارشناس تماس بگیرید تا کارشناسان سیار ما به سرعت جهت کارشناسی خودرو به محل اعزام گردند. کارشناش رسمی خودرو در مجموعه ایران کارشناس با بررسی کامل (۰ تا ۱۰۰) ماشین که شامل کارشناسی رنگ، بدنه، فنی، آپشن ها و تست رانندگی می باشد کارشناسی دقیقی را برای شما انجام می دهند و برگه و گزارش رسمی با مهر و امضا کارشناس رسمی دادگستری به شما تحویل می دهند و هزینه کارشناسی را در محل پرداخت می کنید.

مراحل درخواست کارشناس برای کارشناسی خودرو:مجموعه ایران کارشناس فعالیت خود را از سال 89 در زمینه کارشناسی خودرو، ارزیابی و قیمت گذاری خودرو توسط تیمی با تجربه از کارشناسان رسمی دادگستری آغاز کرده و هم اکنون این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان مجرب و با سابقه به کار خود ادامه می دهد. در حال حاضر با استفاده از کادر مجرب و پشتیبانی جوابگوی بسیاری از متقاضیان کارشناسی خودرو هنگام خرید و فروش خودرو می باشد شما متقاضیان کارشناسی خودرو می توانید با تماس با شماره های مجموعه ایران کارشناس درخواست کارشناس در محل را جهت کارشناسی خودرو بدهید در کمترین زمان کارشناس به محل اعزام می شود، با اطمینان خرید و فروش کنید.


 1. سید مرتضی شرقی گفت:

  سلام مهندس
  ممنون از صداقت و حسن نیت شما در کار
  و تشکر بابت زحمتی که برام کشیدید
  انشاله همیشه موفق باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

استفاده از مطالب درگاه ایران کارشناس فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © 2019 – 2024

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

- از طریق واتس اپ با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page